Bohaterowie.

Chloe Cox
31.GRUDZIEŃ.1996
18 lat.
Z pozoru zwykła dziewczyna. Jednak zbliżając się można dojrzeć więcej, pod uśmiechem kryje się smutek, pod szczęściem zawód. Jeśli wpuści cię do środka poznasz całą jej historię.
Mimo, że otacza się znajomymi, nie dopuściła do siebie nikogo poza Scarlett. Ufa tylko jej i sobie. W przeszłości miała problem z narkotykami, wie, że jedna wpadka i może umrzeć. Pilnuje się, ale mimo to lubi imprezować. Jest pyskata, bezczelna, umie się obronić. Jeden chłopak ją zniszczył do takiego stopnia, że nie chcę się wiązać, jest ostrożna co do płci przeciwnej, mimo to łatwo ufna. Utrzymuje się z pieniędzy rodziców, którzy są tak zapracowani, że ostatnio ich widziała przez chwilę na osiemnastych urodzinach. Nie przeszkadza jej to, przyzwyczaiła się do samotności i obecności służących. Ma dziewiętnaście lat, jest jedynaczką. Umie niezauważalnie okradać ludzi. Pierwszy raz była przesłuchiwana w wieku dwunastu lat, później siedzenie w komisariacie stało się dla niej normalnością. W młodości mieszkała na Sycylii, przeprowadziła się, by odizolować siebie od rodziny. Zmieniła nazwisko i zaczęła nowe życie w Londynie ze starymi przyzwyczajeniami.


Scarlett Banson
19 MAJ 1996
18 lat
Scarlett mieszka w Londynie wraz ze swoją babcią, Ethel. Od dzieciństwa gra na gitarze i śpiewa. Jej najlepszą i chyba jedyną przyjaciółką jest Chloe. Na ogół jest miłą i pogodną osobą. Próbuje udawać że jej życie jest kolorowe. Prawda jest jednak zupełnie inna. Scarlett nie ma chłopaka i nawet nie zamierza mieć. Dziewczyna marzy o szczęściu i spokojnym życiu, którego jeszcze nie zaznała. Ma osiemnaście lat. Jej jedynym utrzymaniem są pieniądze babci, których wcale nie jest za dużo. Dziewczyna bardzo często pakuje się w tarapaty. Scarlett nie ma pieniędzy i próbuje jakoś sobie z tym poradzić. Nikt nie wie o jej problemach, bo nikomu o nich nie mówi. Wstydzi się tego.


Niall Horan
13.WRZESIEŃ.1993
21 lat
Jeden sekret zachowuje tylko dla siebie.
Nie tylko Londyn zna jako dilera, długi czas pracował w Holandii z Justinem, ale postanowił wrócić do Anglii. Z pochodzenia jest Irlandczykiem, ale się tego wypiera, nie znosi kiedy ktoś mówi o jego mamie. Maura wychowała go sama, ale kiedy zmarła zszedł na złą stronę. Wpakował się w gówno i nie wyjdzie nawet jeśli bardzo by chciał. Ma dwadzieścia lat, ćpa, pali i pije. Traktuje kobiety przedmiotowo. Nie odróżnia zła od dobra, sądzi, że wszystko mu wolno. Z czasem coś w nim pękać. Ćwiczy na siłowni.


Liam Payne
29 SIERPIEŃ 1993
21 lat
Dla niego dziewczyny to zabawka na jedną noc. Handluje z Niallem i kilkoma innymi kolegami narkotykami. Ma dwadzieścia jeden lat. Kiedyś mieszkał w Wolverhampton, ale przeprowadził się do Londynu. Jego rodzina nadal tam mieszka. Liam trenuje boks. Dość często można go spotkać w siłowni, bądź klubie. Częściej jednak w tym drugim. Chłopak nie poddaje się gdy wybierze sobie jakiś cel. Walczy aż dostanie to czego chce.


Justin Bieber 
12.STYCZNIA.1992
22 lat
"Zbrodnia i kara, krzywda i zemsta, wcześniej czy później, ale zawsze idą w parze."*
Jedzie do Londynu, po czterech latach. Ma zamiar zemścić się na Niall'u, uważa swój plan za zemstę idealną. Ma dwadzieścia dwa lata, zostawił rodzinę tylko by zgładzić i wsadzić do więzienia Nialla. Wcześniej razem handlowali, ale tylko on wpadł. O wszystko obwinia Horana, kiedyś się przyjaźnili. Nadal handluje, ale wyszedł z nałogów, chociaż ciągnie go by wrócić do przyjemnych stanów. Traktuje kobiety przedmiotowo. Wprowadził Nialla w handel i narkotyki. 


Paul Carter

Nathan Lachowski
Przyjaciel Scarlett i Chloe. 


Bohaterowie drugoplanowi: Louis Tomlinson, Zayn Malik, Harry Styles, Perrie Edwards, Danielle Peazer, Eleanor Calder, David Henrie, Max Henrie.

AU - nikt z bohaterów nie jest sławny. 
Daty urodzin i wiek poszczególnych bohaterów jest zmieniony na potrzeby opowiadania :) 
* Cytat: Ryszard Kapuściński - Podróże z Herodotem 

7 komentarzy:

 1. Bohaterowie są super ♥
  Czekam na prolog xx
  @Niall_potato69

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na prolog i 1 rozdział. :*

  OdpowiedzUsuń
 3. CZEKAM NA PROLOG I 1 ROZDZIAŁ. :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest też mój Jus ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Kim jest tak naprawdę Scarlett?

  OdpowiedzUsuń